Proč nefandím bratrstvu duhových slipů Doporučený

Nechutná exhibice v ulicích odpudí i dosud tolerantní občany Nechutná exhibice v ulicích odpudí i dosud tolerantní občany

A po roce tu zase máme Prague Pride, neboli přehlídku spoře oděných zvrhlíků všeho druhu v ulicích a přilehlých parcích. Oficiálně se tato veřejná oslava homosexualismu, před kterou už před lety 5. srpna 2011 varoval Václav Klaus: „Prague Pride není projevem homosexuality, ale homosexualismu, kterého se – stejně jako řady dalších módních „ismů“ – velmi obávám.“ Václav Klaus, , odehrává proto, aby pro sebe homosexuálové a lidskoprávní aktivisté hájící ochotně jejich zájmy si získali nejen toleranci, ale také respekt. Poskakováním polonahých maškar ho jistě získají.

 

Je s podivem, že řada politiků hlásících se ke křesťanství, konzervativismu, tradiční rodině a morálce je ochotna nejen tuto perverzní sešlost obhajovat, ale také aktivně podporovat a účastnit se jí. Podbízivost liberálnímu městskému voliči nezná mezí. Účast představitelů církví na této frašce je přímo do nebe volajícím popliváním křesťanských ideálů a každého kněze, který by jen o účasti na takové akci začal nahlas veřejně přemýšlet by měli na místě zbavit kněžství. Ale u nás není Rusko, ani Polsko. Bohužel!

 

Popisek: Děti doopravdy neděsí valící se davy zvrhlíků.

V jediném mají organizátoři nesporně pravdu, a to když svůj festival nazývají zbytečným. Smutné je, že je tato akce díky podpoře mnohých institucí i jednotlivců nepřímo podporována z našich daní. Osobně odmítám podobné pra*árny a úchylárny podporovat a financovat. Distancovat se ostatně od nich musí i každý soudně uvažující homosexuál či lesba. Jedná se o ukazkový příklad medvědí služby. Doma, ať si každý dělá, co chce. Svoboda každého jednotlivce je nezpochybnitelná a daná Ústavou. Zde se však už podle mého názoru účastníci pohybují za hranou trestního zákona, kde jeden z paragrafů mluví např. o narušení mravní výchovy mládeže, ke kterému pořádáním těchto orgií nepochybně dochází. Policie by měla u této akce postupovat analogicky jako u sešlostí vyhulenců na technoparty: použít vodního děla, rozehnat, zajistit odpovědné osoby a devianty.

Související položky (podle značky)

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Tištěná revue Fragmenty

Další ukázky ZDE

Opusťme EU dokud je čas!

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %