Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 721

Naše ekonomika je v nejlepší kondici za posledních 8 let Doporučený

  • sobota, bře 05 2016
  • Napsal(a) 

Cílem vlády je pokračovat v intenzivní podpoře českého hospodářství. Změny, které v oblasti hospodářské politiky prosazuje více než dva roky koaliční vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL, mají konkrétní výsledky. Podle aktuálních dat ČSÚ rostla v roce 2015 ekonomika nejrychleji za posledních 8 let. K dobrému výsledku výrazně pomohly konkrétní realizované vládní kroky, ať už jde o ukončení politiky plošných rozpočtových škrtů, podpora nových investic, rekordní čerpání peněz z fondů EU, posílení příjmové situace domácností ve formě zvýšení platů zaměstnanců či slev na dani.

Jsem velmi rád, že společně s rekordním růstem HDP se daří v ČR také dosahovat vynikajících výsledků na trhu práce, kdy podíl zaměstnaných v ČR činil 71 procent, a je tedy nejvyšší od vzniku samostatné republiky v roce 1993. 

Důležitými úkoly vládní koalice pro rok 2016 je udržení vysokého tempa hospodářského růstu a vytváření nových pracovních míst, díky veřejným i privátním investicím, podpoře dopravní infrastruktury a aktivní rozpočtové politice státu. Stejně tak budeme pokračovat v intenzivní práci na masivním rozjezdu čerpání evropských fondů v novém programovém období 2014–2020, tak aby podpořily růst ekonomiky, modernizaci země a rozvoj regionů.

 

 

Související položky (podle značky)

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Tištěná revue Fragmenty

Další ukázky ZDE

Opusťme EU dokud je čas!

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %