Login Form přihlašovací formulář

close

Sign In

close

Register

All fields are required(*).

Vláda ohrožuje české národní zájmy - evropskou politiku vede zcela tajemník Prouza, jezdící si pro instrukce do Berlína Doporučený

europoslanec Jan Zahradil europoslanec Jan Zahradil snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Prolomení soukromé mailové stránky je samozřejmě skandální a nepřijatelné, nicméně uniklé skutečnosti jsou možná ještě děsivější. Ukazuje se, že evropskou politiku české vlády má zcela v rukou státní tajemník Prouza, který si pro instrukce jezdí do Berlína, a další nevolení úředníci. Není proto divu, že česká vláda ve všem kopíruje berlínsko-bruselský federalistický kurz, včetně přijetí eura nebo povinného přerozdělování migrantů.

Nesamostatnost, servilita a submisivita této vlády jí znemožňuje stanovit si jakékoliv zahraničně-politické cíle a vede k slepému následování cizích koncepcí. To přímo ohrožuje české národní zájmy.

Potvrdilo se také, že premiér Sobotka věděl minimálně týden dopředu, že o povinných kvótách se na zářijovém summitu v Bruselu bude hlasovat a že toto hlasování Česká republika prohraje. Veškeré jeho silácké řeči o odmítnutí kvót byly tedy jen divadlem pro veřejnost, ve skutečnosti jel Sobotka na summit poslušně prohrát.

 

 

 

Číst 4906 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase