Boží mlýny melou pánové Sobotko a Zorálku sice pomalu, ale jistě Doporučený

Bohuslav Sobotka po položení vlastní vlády odchází do ztracena. Především ho položilo to, že neustále měnil důvody a názory. Když jsem viděla na internetu výše uvedený obrázek uvědomila jsem si, že vlastně podobně jednal neustále. Lhaní o církevních restitucích, které bylo kdysi volebním trumfem ČSSD pro volby bylo ubohé, protože musel vědět, že co bylo komukoliv ukradeno má být vráceno. Ale ještě komičtější bylo, když týž člověk po té, kdy potřeboval do koalice KDU-ČSL  obrátil a byl spoklu se svými "věrnými" proti požadavku stejně bezbožného Andreje Babiš, aby církev z restitucí platila úroky. 
Boj o církevní retsituce  natolik tehdy vyprovokoval jindy líné socialisty k takovému pracovnímu úsilí, že proti jejich schválení obstruovali až do půlnoci a to dokonce v pátek a uprostrřed léta. Dokonce jim nebylo trapné přinést do Parlamentu obří transparent "Stop nespravedlivým církevním restitucím!"
 
 

Naše babička tehdy jen laksně konstatovala, že je Bůh potrestá, neboť Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě. A je to tady.  Pokud se nestane zázrak, jejich pád je nezadržitelný. 

Číst 5491 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1036 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %